1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Türkonfed Başkanı Kadooğlu İçasifed'i Ziyaret Etti

PDF Yazdır e-Posta

 TÜRKONFED BAŞKANI KADOOĞLU İÇASİFED'İ ZİYARET ETTİ

 Türkonfed Başkanı Sn. Tarkan Kadooğlu ve beraberindeki heyet İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu'nu ve Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği'nı ziyaret etti.

İçasifed Başkanı Sn. Mehmet Akyürek Türkonfed Başkanı Sn. Tarkan Kadooğlu ve beraberindeki Türkonfed Yönetim Kurulu Üyelerine Hoşgeldiniz diyerek, Türkonfed'in yarın yapacağı Rapor Tanıtımı öncesindeki bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ardından ziyarete katılan hem İçasifed hem de Türkonfed Heyetinde bulunanlar kendilerini tanıtarak yaptıkları iş hakkında bilgi verdi.

Son olarak sözü olan Türkonfed Başkanı Sn. Tarkan Kadooğlu, kendisini ve işini tanıtarak Türkonfd hakkında bilgi verdi. "Geldiğimiz noktada Türkonfed'i ileriye taşımaktan mutluyuz, bugün Türkonfed 21 Bölgesel Federasyon, 3 Sektörel Federasyon, 186 Dernek, 24.100 iş İnsanı ve 40.000 şirketi bünyemizde bulunduruyoruz" dedi. "Türkonfed kurulurken Başkanımız Mehmet Akyürek gibi maddi ve manevi koşturan kişilerin sayısı başlangıçta azdı, şimdi ise yüzleri bulduk, en çok sevindiğim nokta bu." dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimin ardından sona erdi. 


Ziyarette İçasifed'den Başkan Mehmet Akyürek, Başkan Vekili Ahmet Kurt, Başkan Yardımcısı Renan Ceylan, Genel Sekreter Çetin Tekin, Yönetim Kurulu Üyelerinden Ali Tekin Çelik, Bahri Küreli, Kemal Bereket, Alper Gürleşen, önceki dönem İçasifed Başkanı Nihat Nihat Güçlü ile Türkonfed'den, Başkan Tarkan Kadooğlu, Başkan Yardımcısı Ali Avcı, Sayman, Senan İdil, Yönetim Kurulu Üyelerinden Mehmet Deniz, Suat Çiftçi, Genel Sekreter Arda Batu ve Basın Danışmanı Hayati Bakış katıldı.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94