1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

İçasifed'den İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret

PDF Yazdır e-Posta

İÇASİFED'DEN İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet AKYÜREK, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve OSİAD Başkanı Ahmet KURT, Yönetim Kurulu Üyesi ve BAGİAD Başkanı Bahri KÜPELİ, Yönetim Kurulu Üyemiz, ilçemize atanan Emniyet Müdürü Cihangir KAYA’yı makamında ziyaret etti.

asifed yenimahalle le emn. md. ziyaretimiz

Başkan Mehmet AKYÜREK, ilçemizdeki görevine başlayan Emniyet Müdürü Cihangir KAYA’ya yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyerek Ostim'a hoş geldiniz dedi.Daha sonra İÇASİFED hakkında bilgi veren Başkan Mehmet AKYÜREK, Emniyet Müdürü’nü federasyona davet etti.


Ardından OSİAD Başkanı Ahmet KURT’ta Yenimahalleİlçe Emniyet Müdürü Cihangir KAYA’yı OSİAD’ın kurum ve kuruluşları ile birlikte yapacağı geleneksel iftar yemeğine davet etti.  

Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürü Cihangir KAYA’da gerçekleştirilen ziyaretten dolayı Başkan Mehmet AKYÜREK ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Ziyarete İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKYÜREK, İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve OSİAD Başkanı Ahmet KURT, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve BAGİAD Başkanı Bahri KÜPELİ, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve OSİAD Başkan Yardımcısı İsmet BEYAZKILIÇ, İşadamları Nevzat KARADENİZ ve Erdal İLHAN katıldı.

asifed yenimahalle le emn. md. ziyaretimiz-1

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94