1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Belirlendi

PDF Yazdır e-Posta

 TÜRKONFED YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

22 federasyon ve 150 dernek üzerinden, 12.500 iş insanı ve 30 bine yakın şirketin yer aldığı, temsil ettiği iş insanları ile şirketler dikkate alındığında, Türkiye’nin en büyük ekonomik temsil gücüne sahip bağımsız ve gönüllü sivil toplum kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED'in 11. Olağan Genel Kurulu, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü Çırağan Palace Kempinski'de yapıldı.
 

Genel Kurul’da, Başkanlık görevine Sn. Tarkan KADOOĞLU seçildi. Daha sonra yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz ve Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Ahmet KURT, TÜRKONFED Başkan Yardımcılığı görevine seçilirken, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız ve Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanı Sn. Fatma SEMİZ, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Ali Tekin ÇELİK, Yönetim Kurulu Üyemiz ve Aksaray Girişimci İş Kadınları Derneği Başkanı Sn. Hatice ŞAHİN EROĞLU'da TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçildi.

 

trkonfed ynetim kurulu yeleri

 Ayrıntılı Haber

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94