1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

OSİAD'ın Yeni Başkanı Ahmet KURT

PDF Yazdır e-Posta

OSİAD’ın Yeni Başkanı Ahmet KURT

Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 24. Olağan genel kurulu yapıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen genel kurulda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Ahmet Kurt seçildi.

OSİAD Talay Konferans salonunda yapılan genel kurula CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Erdoğdu, BBP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Ostim OSB Başkanı Orhan Aydın, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, İÇASİFED Başkan Yardımcısı ve ANGİKAD Başkanı Renan Ceylan, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, ATİSAN Başkanı Yaşar Özelge, BAGİAD Başkanı Bahri Küpeli, EMSAD Genel Sekreteri Erdoğan Öktem katıldı. 

Ayrıntılı Haber

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94