1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

AKSİAD 11. GENEL KURULU YAPILDI

PDF Yazdır e-Posta

AKSİAD 11. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

 

Akyurt Sanayici ve İş Adamları Derneği AKSİAD'ın 12'inci Olağan Genel Kurulu, 26 Mart 2014 tarihinde Esenboğa Airport Oteli’nde yapıldı.

Genel Kurula Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, Hasanoğlan Siad Başkanı Çetin TEKİN, Başkent Otomobilciler Derneği Başkanı Aydın ERKOÇ, AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, AKSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve AKSİAD Üyeleri  katıldı. 

 


 

 

 

 

 

 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından söz alan AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, AKSİAD hakkında bilgi vererek Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ'a Akyurt’a ve AKSİAD’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti ve dernek merkezinin hizmete girdiğini söyledi. Bölgeye canlılık katacak projelerin bir an önce hayata geçirilerek zaman kaybetmeden her türlü hizmetten yararlanmak istediklerini belirten KELEMCİSOY, ulaşımın ileride sorun olabileceğini hatırlattı ve  hafif raylı ulaşımın bölgeye en kısa sürede ulaşmasının önemine değindi. Uluslararası Fuar Alanı ile ilgili olarak "3 yıldır Fuar Alanı'nın yapılması beklediklerini belirten KELEMCİSOY, Fuar Alanı sadece Akyurt'a değil, Ankara'ya hatta Türkiye'ye katkı sağlayacaktır" dedi.

Daha sonra konuşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK Akyurt’un büyük bir hızla geliştiğini söyledi ve “Bununla iftihar ediyoruz. Bunları elbirliği ile yaptık” diye konuştu.

 

 

Başkan Gökçek, gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeler hakkında da şunları söyledi:
“Fuar Alanının altyapısına başladık. İnşallah bu sene fuar alanına kavuşacaksınız. Önemli diğer bir proje Havaalanı Metrosu. Biliyorsunuz Havaalanı Metrosu da Başbakanımızın talimatları doğrultusunda yapılıyor. Bir talebiniz de Kazan ile Ülker arasındaki yol. İkincisi ise Karapürçek ile Akyurt arasındaki yol… Bu iki yolu da bu dönem bitireceğiz. Otomobil galerilerinin de buraya ciddi manada katkısı olacağına inanıyorum. O da bu dönem inşallah biter. Akyurt’ta bu dönem yapacağımız birkaç tane parkımız var. O parklar da buraya ayrı bir güzellik katacak.”

-“AKYURT’U ELBİRLİĞİ İLE GELİŞTİRDİK”-

Akyurt’taki gelişmelerle ilgili Belediye Başkanı, sanayici ve iş adamlarını kutlayan Başkan Gökçek, “Tüm bunları elbirliğiyle yaptık. Acizane bizim Büyükşehir Belediyesi’nin de payı var. Siz istihdam oluşturun biz de bedava alt yapı yapalım demiştik. Siz o zaman yanlış hatırlamıyorsam 3 bin civarı istihdam dediniz, 6 bin 500 tane istihdam sağladınız. Teşekkür ediyoruz, şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.


Verilen aranın ardından AKSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı Faaliyet Raporu, Bilanço, Gelir-Gider Tablolarının Denetim Kurulu Raporu okunması ve onaylanması ile devam etti.

 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94