1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

3. İş Yaşamında Hoşgörü Buluşması Konya'da yapıldı.

PDF Yazdır e-Posta

"İş Yaşamında Hoşgörü Buluşması"nın üçüncüsü Konya'da gerçekleşti."Rekabette Adalet" temasıyla düzenlenen toplantıda Konyalı kadın girişimciler bir araya geldi.

Konya İş Kadınları Derneği'nce (KİKAD) yapılan "İş Yaşamında Hoşgörü Buluşması"nın üçüncüsü Konya'da gerçekleşti. "Rekabette Adalet" temasıyla düzenlenen toplantıda Konyalı kadın girişimciler bir araya geldi. KİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Işın Suvarıklı, kuruluşlar arasında rekabetçi avantajın, uzmanlaşma ile sağlanacağını belirterek, rekabetin varlığının uzmanlaşma zorunluluğunu da beraberinde getirdiğini vurguladı.

Haberin Devamı

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94