1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED ve İÇASİFED'in Ziyaretleri Devam Ediyor

PDF Yazdır e-Posta

 TÜRKONFED ve İÇASİFED’İN BAKANLIK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Erdem Çenesiz Başkanlığındaki Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyeleri ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASIFED) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü'nün de bulunduğu heyetin Bakanlık ziyaretleri devam ediyor.

İlk olarak Maliye Bakanı Sayın Mehmet ŞİMŞEK’i ziyaret eden heyet ardından AB Bakanı ve Baş müzakereci Sayın Egemen BAĞIŞ’ı ziyaret etti. Heyet günün son ziyaretini Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat KILIÇ’a yaptı.

Heyet, Maliye Bakanı ziyaretinde mali disipline vurgu yaparken, Avrupa Birliği Bakanı’nı ziyaretinde ise, AB ile ilişkilerin yeniden canlandırılması konusunu gündeme getirdi.

 

Ayrıntılı Haber: Kalkınmada Öncelikli Bölgelere Fabrika Yapılsın Çağrısı / Hürriyet-Ankara

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94