1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

USTALARA ÖDÜL TÖRENİ

PDF Yazdır e-Posta

 USTALARA ÖDÜL

İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu ve Yenimahalle Belediyesi işbirliğinde yapılan “USTALARIMIZA ÖDÜL” Töreni Ankara Konağı’nda yapıldı.

Açılış konuşmalarını İçasifed Başkanı Sn. Mehmet AKYÜREK, Çırak, Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı Sn. İbrahim KARAKOÇ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR ve Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi YAŞAR’ın yaptığı törende çeşitli sanayi ve ticaret dallarından 50 Ustaya ödül verildi.

Ülke kalkınmasının en önemli unsurları olan sanayi, ticaret ve yatırıma verdikleri önemli katkılar ve örnek çalışmalar için teşekkürü bir borç bildiğimiz ustalara saygının bir ifadesi olarak düzenlenen ödül töreninde ustalarımızla yapılan röportajların yanı sıra Sanatçı Abdullah GÜNDÜZ’ün söylediği türküler törene renk kattı.

Törende ayrıca Kırşehir’de Yılın Ahisi seçilen Ahmet ÖZTÜRK’e ödülünü Ahi Baba Mustafa KARAGÜLLÜ verdi.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ardından verilen kokteyl ile sona erdi.

Törene Yenimahalle Belediye Başkanı Sn. Fethi YAŞAR, Akyurt Belediye Başkanı Sn. Gültekin AYANTAŞ, Ankara Sanayi Odası Başkanı Sn. Nurettin ÖZDEBİR, CHP Ankara İl Başkanı Sn. Adnan KESKİN, Ostim OSB Başkanı Sn. Orhan AYDIN, İçasifed Üyesi derneklerden Aksiad Başkanı Sn. Ali Tekin ÇELİK, Angikad Başkanı Sn. Yeşim BELLİ, Hasanoğlan Siad Başkanı Sn. Çetin TEKİN, Konya İş Kadınları Derneği Başkanı Sn. Zeynep AKTUNA, Osiad Başkanı Sn. Ahmet KURT, Üye Derneklerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Eda ERSOY, Yatırımcı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Yıldıray YOLDAR, Ankara Kulübü Derneği Başkanı Sn. Dr. Metin ÖZASLAN katıldı.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94