1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

OSİAD'IN 25. GENEL KURULU YAPILDI

PDF Yazdır e-Posta

 OSİAD Genel Kurulu’nda “Güçlü ekonomi güçlü sanayi ile olur” Vurgusu Yapıldı

Bu yıl 25. Kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği, mali genel kurulunu yaptı. Dernek Başkanı Ahmet Kurt, Türkiye’nin gücünün en önemli kaynaklarından birinin de ihracat yapan, istihdam yaratan, vergisini ödeyen sanayiciler olduğunu belirterek “Güçlü ekonomi güçlü sanayi ile olur” dedi.

Kongreye İÇASİFED Başkanı Mehmet Akyürek, Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, OSİAD A.Ş. Başkanı Akman Karakülah, S.S. OSİAD Toplu İşyeri Yapı Koop. Başkanı Erdoğan Bayraktar, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, EMSİAD Başkanı Şeref Demircioğlu, Çırak Eğitim ve Öğretim Vakfı Başkanı İbrahim Karakoç, Yatırımcı ve Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Yıldıray Yoldar,  Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu, Kazan siad Başkanı Ökkeş Sultanoğlu,  Keresteciler  Mensupları KSS Başkanı Erol Barutçu katıldı.


Ayrıntılı Haber

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94