1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

KISİB TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

PDF Yazdır e-Posta

 KISİB - KIRŞEHİRLİ SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI BİRLİĞİ ve kisib.globalpiyasa.com TANITIM TOPLANTISI OSİAD’ DA YAPILDI

Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanlarının, geniş bir platformda işbirliği yapabilmeleri ve ticari ilişkilerini güçlendirmeleri amacıyla oluşturulan, Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanları Birliği'nin (KISİB) ve bu Birlik için oluşturulan “kisib.globalpiyasa.com” dijital platformunun tanıtım toplantısı Ankara OSİAD konferans salonunda yapıldı.


 

KISİB’in kurulmasına öncülük eden ve aynı zamanda İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu  (İÇASİFED)  Başkanı olan Mehmet AKYÜREK, KISİB üyelerine  öncelikle kendi aralarında dayanışma ortamını sağlama, biryandan yurtiçi iş potansiyelini arttırma, diğer yandan yurt dışında yeni pazarlar oluşturmaları amacına yönelik hedeflerden söz ederken geniş bir sektörel çeşitliliği olan Kırşehirli firmaları tek tek tanıttı ve bu birliğin, yeni üyelerin katılımıyla hızla büyüyeceğini belirtti.

 


Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanı geniş bir katılımın olduğu toplantıda, Global Piyasa Bölge Direktörü Salim KOÇ, kisib.globalpiyasa.com dijital platformunun ilk çalışmasının tanıtımını yaptı. kisib.globalpiyasa.com platformunun, bir hemşeri iş adamları ve firmalar grubuna önce kendi aralarında dayanışma ortamını sağlarken; diğer yanda Türkiye ve dünya pazarlarıyla daha da güçlenerek nasıl entegre olacağını örnekleriyle sundu. Yaşadığımız dijital çağda ticaret yapmanın yeni yöntemlerinden örnekler verdi. 

 

Toplantıda, “globalpiyasa.com” kurucu ortağı Kadir DECDELİ, globalpiyasa.com’un T.C. Ekonomi Bakanlığı tarafından akredite edilmiş bir Sosyal Ticaret Ağı olarak; firmaların ürünlerini dört dilde indekslenmiş anahtar sözcüklerle dünya geneline yayın yapan globalpiyasa.com işletmeler ağında konumlandırdığı, böylece potansiyel alıcısı ile en hızlı, en ucuz ve en pratik yoldan nasıl buluşabildiği hakkında bilgiler verdi.

 

OSIAD (Ostim Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) Başkanı Ahmet KURT ise günümüz ticari yaşantısında internet teknolojisinin ve elektronik ticaretin önemine değinen bir konuşma yaptı.

 

Toplantıya katılan, Kırşehirli Sanayici ve İş İnsanlarının katkı ve soruları ile 2 saati aşan toplantı oldukça verimli geçerken, bir sonraki aşamaya yönelik çalışma hedefleri üzerinde görüşler dile getirildi. 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94