1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Türkonfed Yönetim Kurulu Belirlendi

PDF Yazdır e-Posta

 TÜRKONFED YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

22 federasyon ve 150 dernek üzerinden, 12.500 iş insanı ve 30 bine yakın şirketin yer aldığı, temsil ettiği iş insanları ile şirketler dikkate alındığında, Türkiye’nin en büyük ekonomik temsil gücüne sahip bağımsız ve gönüllü sivil toplum kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED'in 11. Olağan Genel Kurulu, 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü Çırağan Palace Kempinski'de yapıldı. Genel Kurul’da, Başkanlık görevine Sn. Tarkan KADOOĞLU seçildi.

trkonfed 11. genel kurulu-7

 

Başkan Yardımcılıklarına ise Ahmet KURT, Yasemin AÇIK, Şeyhmus AKBAŞ,  Ali AVCI, Ali EROĞLU, Hasan Kamil HAYALİ, Süleyman SÖNMEZ, Sefa TARGIT, Orhan TURAN, M. Şefik TÜZÜN, Sedat Şükrü ÜNLÜTÜRK seçildi.  

Genel Kurul sonucunda TÜRKONFED Yönetim Kurulu’nu oluşturan diğer isimler şöyle:

Fatma SEMİZ, Ali Tekin ÇELİK Hatice Şahin EROĞLU, Gülümsün ADALI, Pelin AKIN, Erdal AKARSU, Memet AKBAŞ, Batu AKSOY, Aydın BANDIRMA,  Tuğrul BARAN, Şahismail BEDİRHANOĞLU, Yahya Alper BEKTAŞ, Mithat ÇİFTÇİ, Abdulnasır DUYAN, Faruk EKİNCİ, Ömer Ertuğrul ERDOĞAN, Nur GER, Senan İDİN, Mesut İŞSEVER, Seda KAYA, Hasan KÜÇÜKKURT, Gültekin Okay SALGAR, Aynur SÜLEYMANOĞLU, Emin Bahri UĞURLU, İbrahim YILMAZ ve Metin YILMAZ.

trkonfed ynetim kurulu toplants

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94