1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ANKARA KALKINMA AJANSI 2014 YILI II. TOPLANTISI YAPILDI

PDF Yazdır e-Posta

ANKARA KALKINMA AJANSI
2014 YILI II. TOPLANTISI YAPILDI


Ankara Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu’nun 2014 Yılı II. Toplantısı Ankara Ticaret Odası cOngresium’da gerçekleştirildi.

Toplantıya İÇASİFED adına Yönetim Kurulu Başkanı Nihat GÜÇLÜ ve AKSİAD adına Yönetim Kurulu Üyesi ve Ankara Kalkınma Ajansı Başkan Yardımcısı A. Azmi KELEMCİSOY katıldı.

Toplantıda; 2014 yılı İlk Altı Aylık Faaliyet Raporu’nun sunulmasının ardından Ajansın uygulamasına devam edilen destek programları hakkında bilgi verildi. Toplantı kurul üyelerinin Ajansın mevcut faaliyetleri, gelecek dönemlerde gerçekleştirebileceği çalışmalar ve diğer kurul üyesi kuruluşlar ile bölgedeki diğer paydaşların hem birbirlerine verebilecekleri destek hem de Bölgenin kalkınmasında yapabilecekleri katkıları içeren öneri ve görüşlerini belirtmesinin ardından sona erdi.

ankara kalknma ajans toplants-1

ankara kalknma ajans toplants-3ankara kalknma ajans toplants-2

 

 

 

 

 

 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94