1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ANGİAD 12. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

PDF Yazdır e-Posta

Ankara Genç İşadamları Derneği ANGİAD'ın 12. Dönem Seçimli Olağan Genel Kurulu, 16 Şubat 2014 tarihinde yapıldı.

Genel Kurul'da Başkan adayları birlik ve beraberlik mesajları verirken, ANGİAD tarihinin ilk kadın başkan adayı Fatma ÖZALP SEMİZ, ANGİAD Başkanlığına seçildi. Seçim sonrası ilk değerlendirmesini yapan ANGİAD Başkanı Fatma ÖZALP SEMİZ, kongre sonucunun hem dernek camiasına hem de iş dünyası ve Ankara'ya hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kendisine ve ekibine inanan, güvenen ve bunu oyları ile gösteren üyelere teşekkür eden şunları söyledi: "Bugün sadece Ankara'nın değil, ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan, tüm kurumlara örnek bir yapıda bulunan ANGİAD'ta "ilk kadın başkan" sıfatıyla görev alacak olmanın gururunu yaşıyorum. Kongre sürecinde çok çalıştık, çok yorulduk. ANGİAD'ta şimdi yeni bir dönem başlıyor. Başta ANGİAD Üyelerine faydalı çalışmalar yapmak ve bu kentin yaşamına katma değer sağlayabilmek adına güzel işler yapacağız. Üyelerimizle el ele vererek, bir gönül köprüsü oluşturarak, projelerimizi yaşama geçireceğiz" diye konuştu.

ANGİAD Başkanlığı'na seçilen Fatma ÖZALP SEMİZ, yeni yönetimde kendisi dışında 12 kadına daha görev vererek, kadın temsil oranını yüksek tuttu. SEMİZ, iş hayatında başarı ve vizyonun daha önemli olduğunu ifade ederek, kadınların pozitif olsa bile ayrımcılığa tabi tutulmasına karşı olduğunu dile getirdi.

Yapılan Genel Kurulun ardından Fatma ÖZALP SEMİZ Başkanlığı'ndaki ANGİAD Yönetim Kurulunda Şanser KADOOĞLU, Emre ALTINDAĞ, Fatih TANRIKULU, Mustafa ACAR, Pınar ÖZCAN, Mehmet KAYA, Fatih İLCİ, V. Arda AYDIN, Hacı Ali YÜCEL, Metin DOLGUN, Seden SAVAŞKAN, Ömer KARAKOÇ, O.Özgün CAN, Ali ALTINDAL, Ali TEZDİĞ, Çağrı ACI, Gökçen ERDOĞAN, İpek HARMANLI, Münevver HELÜN FIRAT, Recep GAYRET, Cevdet AĞAÇLI ve Fatih ÇELİK yer aldı.

 

 

 

 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94