1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED'in ANKARA Temasları Devam Ediyor

PDF Yazdır e-Posta

TÜRKONFED’İN ANKARA TEMASLARI DEVAM EDİYOR

TÜRKONFED 28 Mayıs 2013 tarihinde gerçekleştirdiği Ankara ziyaretleri kapsamında Başbakan Yardımcısı Sn. Bülent ARINÇ ve TOBB Başkanı Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile görüştü.

Başbakanlık Merkez binada gerçekleştirilen görüşmede, TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA Başbakan Yardımcısı Sn. Bülent ARINÇ’a ilk olarak Konfederasyon’nun rapor çalışmaları ve faaliyet alanları hakkında bilgi verdi.  Ardından TÜRKONFED heyetinde yer alan üyeler kendilerini tanıtarak sektör ve bölgeleri hakkında Sayın ARINÇ’a bilgi sundular. Görüşmede Başkan ONATÇA, Suriye’de yaşanan olaylar ve ekonomiye yansımaları konusunda TÜRKONFED olarak önerilerini kamuoyu ve ilgili kesimlerle paylaştıklarını ve bu amaçla 30 Mayıs tarihinde yönetim kurulu olarak Reyhanlı’ya bir ziyaret gerçekleştireceklerini belirtti.  TÜRKONFED’i yakından izlediğini belirten Bülent ARINÇ, Başbakan’ın ABD ziyareti kapsamında iş dünyası temsil örgütü olarak TÜRKONFED’in de yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA ve beraberindeki heyet ziyaretlerine TOBB Başkanı Sn. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ile devam etti. Görüşmede, TÜRKONFED ve TOBB’un ortak çalışabileceği alanlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. TOBB’un düşünce kuruşu olan TEPAV’ın TÜRKONFED’in akademik rapor çalışmaları için iyi bir ortak olabileceğini belirten Başkan Hisarcıklıoğlu, iş dünyası örgütleri olarak ne kadar çok birlikte çalışırlarsa seslerinin o kadar güçlü duyulacağını belirtti.                               

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94