1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED'in Ankara Temasları

PDF Yazdır e-Posta

 

TÜRKONFED’İN ANKARA TEMASLARI

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu  TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA  TÜRKONFED Yönetim Kurulu ve TÜRKONFED’e üye dernek ve federasyon temsilcileriyle birlikte, 21 Mayıs Salı günü Ankara’da siyasi partileri ziyaret etti. Heyet, saat 14.30’da başlayan Ankara temasları kapsamında; önce Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Numan KURTULMUŞ’u, daha sonra sırasıyla Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, Barış ve Demokrasi Partisi Eş Başkanı Selahattin DEMİRTAŞ ile Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU’nu ziyaret etti.

TÜRKONFED heyeti; çözüm süreci, yeni anayasa, bölgesel kalkınma, Türkiye ekonomisi ve kadın istihdamı gibi ülke gündemini ilgilendiren konularda siyasi parti liderleriyle görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde, ülke gündemine ilişkin iş dünyasının görüşleri siyasi parti liderlerine aktarılırken, partilerin TÜRKONFED gibi iş dünyası örgütlerinin bilgi birikimine olan ihtiyaçları, örgütlenmenin önemi vurgulandı. AB ve ABD arasında imzalanması planlanan Transatlantik Ticaret ve Yatırım Ortaklığı Anlaşması ve Türkiye’nin bu konuda alacağı pozisyon da gündemdeki konular arasındaydı.

Ankara temaslarında TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA’ya, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Mustafa GÜLER, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve İÇASİFED Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi ve İÇASİFED Başkan Vekili Sn. Abdullah DEĞER, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Yahya Alper BEKTAŞ, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet Salih ÖZEN, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet SANDAL, ÇorluSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ayhan CİVAN, TÜRKONFED Bölgesel Yapılanma Bölüm Sorumlusu Sn. Betül ÇELİKKALELİ ve İÇASİFED Koordinatörü Sn. Serkan ÖZŞÖLEN eşlik ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94