1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

AKSİAD Genel Kurulu Yapıldı

PDF Yazdır e-Posta

AKSİAD OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

 

Genel Kurula Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel FIRAT, Belediye Meclis Üyeleri, İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, OSİAD Başkanı Adnan KESKİN, İlçe Emniyet Müdürü Tamer KOÇ ve AKSİAD Üyeleri  katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından söz alan AKSİAD Başkanı A. Azmi KELEMCİSOY, AKSİAD hakkında bilgi vererek Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ'a Akyurt’a ve AKSİAD’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti ve dernek merkezinin çok yakında hizmete gireceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Sn. Adnan KESKİN, İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ birer konuşma yaptı.

Akyurt Belediye Başkanı Sn. Gültekin AYANTAŞ’ta Akyurt’ta faaliyet gösteren, üretime katkıda bulunan kuruluşlara daha iyi şartlar sağlamaya çalıştıklarını ifade etti. İlçemizde son dönemdeki hareketlilikten ve yapımına başlanan projelerden de bahseden AYANTAŞ, "İlçemiz ve Ülkemiz için çok önemli olan Uluslararası Fuar Alanı Projesinde, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar sonucunda temel atma aşamasına geldik. Bunun yanında Oto Galericiler Sitesi'nin yapılması için de Belediyemize ruhsat başvurusu yapıldı. 450 adet galeriyi barındıracak proje, protokol yoluna cepheli, iyi bir noktada konumlanacak. 1 - 2 ay içerisinde orasının da yapımına başlanacak. Bu noktalara ulaşım için de metro hattının yapılması için çalışmalar yürütülüyor. Ayrıca karayolu ulaşımında kaliteyi artırmak için Ülker Kavşağı - Akyurt arası üç şeritli ve bölünmüş yol olacak şekilde yeniden düzenlenecek. Akyurt'tan sonra Tekebeli'den Çankırı'ya kadar da iki şeritli bölünmüş yol yapılacak. Bu iki kısım tamamen sıcak asfaltla kaplanacak." diyerek iş adamlarını bilgilendirdi. 

Verilen aranın ardından AKSİAD Olağan Genel Kurul Toplantısı Faaliyet Raporu, Bilanço, Gelir-Gider Tablolarının Denetim Kurulu Raporu okunması ve onaylanması ile devam etti. Yönetim Kurulu’na Sn. A.Azmi KELEMCİSOY yeniden seçildi. Yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında görev dağılımı şu şekilde olmuştur: 
A. Azmi KELEMCİSOY – Yönetim Kurulu Başkanı, Ali Tekin ÇELİK – Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Mehmet BALIKÇIOĞLU – Genel Sekreter, Metin GÜLEÇ – Sayman, Kemal BEREKET – Genel Sekreter Yardımcısı, Ertekin ŞAN – Sayman Yardımcısı, İbrahim OKUR – Yönetim Kurulu Üyesi, Vedat YAKUPOĞLU – Yönetim Kurulu Üyesi.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94