1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED GENEL KURULU YAPILDI

PDF Yazdır e-Posta

Süleyman ONATÇA, ikinci kez TÜRKONFED Başkanı

TÜRKONFED Başkanı Süleyman ONATÇA, 2013 yılı Olağan Genel Kurulunda
ikinci kez Başkan seçildi.

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın gönüllü iş dünyası örgütü olan TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Federasyonu), 30 Mart 2013 Cumartesi günü düzenlenen 2013 yılı Olağan Genel Kurulu’nda, yeni Yönetim Kurulu’nu belirledi. Genel Kurul’da, Başkanlık görevini sürdürmekte olan TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman ONATÇA yeniden Başkan seçildi.

TÜRKONFED Başkan Yardımcılıklarına Temel Aycan ŞEN, Sefa TARGIT, Tarkan KADOOĞLU, Mustafa GÜLER, Şahismail BEDİRHANOĞLU, Ergin CİVAN, Mustafa GÜÇLÜ getirildi. TÜRKONFED Saymanı ise Orhan TURAN oldu.

Genel Kurul sonucunda TÜRKONFED Yönetim Kurulu’nu oluşturan diğer isimler şöyle: Nihat GÜÇLÜ, Abdullah DEĞER, M. Salih ÖZEN, Sedat Şükrü ÜNLÜTÜRK, Ali İhsan YEŞİLOVA, Tülin SEÇEN, Hülya GEDİK SADIKLAR, Zafer Bahadır SARAÇ, Mesut İŞSEVER, Bahadır ÖZGÜN, Metin YALÇINKAYA, M. Salih BAŞÖZ, Mehmet SANDAL, Gülay GÜL, Kadir BARAN, Zeyyat KAFKAS, Nasır DUYAN, Alper BEKTAŞ, Emin Bahri UĞURLU ve İbrahim YILMAZ.

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94