1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED'DEN EKONOMİ ve KALKINMA BAKANLARINA ZİYARET

PDF Yazdır e-Posta

TÜRKONFED'DEN EKONOMİ ve KALKINMA BAKANLARINA ZİYARET

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED Başkanı Sn. Süleyman ONATÇA ve İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ ile beraberindeki heyet Ekonomi Bakanı Sn. Zafer ÇAĞLAYAN’ı makamında ziyaret etmişlerdir. Heyet daha sonra Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ’ı makamında ziyaret ederek, ANGİAD ev sahipliğinde yapılan TÜRKONFED Başkanlar Zirvesi’ne katkılarından dolayı teşekkür etti. Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ iş dünyasına desteklerinin bundan sonrada devam edeceğini söyledi. Ziyarette ayrıca Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet YILMAZ, Sudan ve Somali’ye yaptığı geziyle ilgili izlenimlerini aktardı.

 

 

 

 

 

 

 

Ziyarete TÜRKONFED Başkan Yrd. ve Akyurt Siad Yönetim Kurulu Başkanı Sn. A. Azmi KELEMCİSOY, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı Sn. Sefa TARGIT, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyeleri Yahya Alper BEKTAŞ, Sn. Kerem Can APAYDIN, ANGİAD Başkanı Sn. Abdullah DEĞER, TÜRKONFED Bölgesel Yapılanma Sorumlusu Betül ÇELİKALELİ ve İÇASİFED Genel Koordinatörü Sn. Serkan ÖZŞÖLEN’de katıldı.

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94