1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

İş Dünyasında Kadın Paneli İzmir'de Yapıldı.

PDF Yazdır e-Posta

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) ev sahipliğinde “İş Dünyasında Kadın” toplantısını İzmir’de düzenledi. Kadınların iş gücüne katılımını artıracak ve iş dünyasında fırsat eşitliğini sağlayacak politikaların geliştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, kadınların iş ve siyaset dünyasındaki sorunları masaya yatırıldı. 

Kadının İş Dünyasındaki Yeri KonuşulduİÇASİFED Başkan Vekili ve ANGİKAD Başkanı Sn. Devrim EROL’un konuşmacı olarak katıldığı panelde “Evliliğin ortak ürünü olan çocuklarının sorumluluğunun sadece annelere bırakılmasının adaletsizce olduğunu” söyledi.

Panele İÇASİFED Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve KİKAD Başkanı Sn. Işın SUVARIKLI ve önceki dönem Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Saime YARDIMCI’da katıldı.

trkonfed logo

İÇASİFED, TÜRKONFED Üyesidir.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94