1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED Başkanı Erdem ÇENESİZ İÇASİFED'i Ziyaret Etti

PDF Yazdır e-Posta

TÜRKONFED Başkanı Erdem ÇENESİZ  İÇASİFED'i Ziyaret Etti

  

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu Başkanı Sn. Erdem ÇENESİZ, İÇASİFED'i ziyaret etti.

 

Ziyarette TÜRKONFED'i anlatan Sn. Erdem ÇENESİZ, TÜRKONFED'in tarafsız ve şeffaf bir yapıda olduğunu söyleyerek üyelerin %82'sinin KOBİ olduğunu, Türkiye mozağiği gibi çok renkli yapıya sahip olduklarını belirterek "TÜRKONFED gücünü üyelerinden yani dernek üyelerinden, sizlerden alıyoruz." dedi.

TÜRKONFED'in güncel konular üzerine çalışan ve fikir üreten bir kurum olduğunu, çeşitli konularda da akademisyenlerle çalışarak raporlar hazırladıklarını belirten Sn. Erdem ÇENESİZ bu yıl hükümetin 2023 yılı hedeflerine uygun olarak "Yeni Dönem, Yeni Hedefler" çalışmasını yaptıklarını anlattı ve "pozitif ve tarafsız bir yapıdayız" dedi.

 

Daha sonra İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyeleri söz alarak dernekleri hakkında bilgi verdi ve TÜRKONFED'den beklentilerini aktararak en önemli konunun tüm üyelerin birbirini tanıması, ticaret yapması için bir portal kurulması gerektiğini TÜRKONFED Başkanı Sn. Erdem ÇENESİZ'e aktardılar.

 

Son olarak TÜRKONFED Başkanı Sn. Erdem ÇENESİZ katılımlarından dolayı İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek, beklentileri dikkate alacaklarını ve bu konularda çalışma yapacaklarını söyledi.

 

TÜRKONFED Başkanı Sn. Erdem ÇENESİZ'in ziyareti karşılıklı plaket ve hediyelerin verilmesinin ardından sona erdi.

 

TÜRKONFED Başkanı Sn. Erdem ÇENESİZ'in İÇASİFED'e yaptığı ziyarete İÇASİFED Genel Başkanı Sn. Nihat GÜÇLÜ, İÇASİFED Genel Başkan Vekili ve ANGİKAD Başkanı Sn. Devrim EROL, İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Hasanoğlan Siad Başkanı Sn. Çetin TEKİN, İÇASİFED Sayman Üyesi Sn. Ahmet KURT, İÇASİFED Genel Sekreteri ve Sakarya Siad Başkanı Sn. Aydın BAHAR, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve AKSİAD Başkanı Sn. A. Azmi KELEMCİSOY, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve OSİAD Başkanı Sn. Adnan KESKİN, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi ve KİKAD Başkanı Sn. Işın SUVARIKLI, İÇASİFED Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mehmet BALIKÇIOĞLU, İÇASİFED Onursal Başkanı Sn. Mehmet AKYÜREK ve İÇASİFED Genel Koordinatörü Sn. Serkan ÖZŞÖLEN katılmışlardır. 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94