1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi toplandı

icasifed tarafından yazıldı.

01 Aralık 2011

TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi İstanbul’da toplandı

 

TÜRKONFED’e üye federasyonların genel sekreterlerini bir araya getiren TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi, 30 Kasım’da, İstanbul’da bir araya geldi. Yapılan toplantıya, üye federasyonların genel sekreter düzeyinde temsilcileri katıldı.

TÜRKONFED, federasyonlar, dernekler ve iş insanlarının iletişimini geliştirmek, ortak faaliyetlerin önünü açmak ve tüm katmanlarda kurumsal kapasiteyi artırmak amacıyla kurulan TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi, 2011 yılında ilk toplantısını 30 Kasım’da, İstanbul’da, yaptı. Yeni katılan dernek ve federasyonların konfederasyonu daha iyi tanımaları ve çift yönlü etkileşimi artırmayı hedefleyen toplantıya BAKSİFED Genel Sekreteri Deniz İstanbullu, BASİFED Genel Sekreteri Nazlı Gürel, DASİFED Genel Sekreteri Duygu Burucu, DOGÜNSİFED Genel Sekreteri İdris Kardaş, DOKASİFED Genel Sekreteri Recep Ergenç, İÇASİFED Genel Sekreteri Serkan Özşölen, İSİFED Genel Sekreteri Nazan Biliz, OKASİFED temsilcisi Coşkun Yanardağ, SEDEFED Genel Sekreteri Ülkem Yaman, SERFED Genel Sekreteri Germiyan Saatçioğlu, TRAKYASİFED Genel Sekreteri Zuhal Türkün ve Silivri Kadın Girişimciler Derneği Genel Sekreteri Meryem Anıl katıldı. 

 

Haberin Devamı... 

TÜRKONFED'den Beşir Atalay'a ziyaret

icasifed tarafından yazıldı.

21 Aralık 2011

TÜRKONFED Heyeti Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay’ı ziyaret etti.

 

 

Erdem Çenesiz başkanlığındaki TÜRKONFED heyeti, 20 Aralık 2011 tarihinde Başbakan Yardımcısı Sayın Beşir Atalay'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette TÜRKONFED'i tanıtan Başkan Erdem Çenesiz, TÜRKONFED olarak her yıl belli bir ya da iki temada, uzman akademisyenlerle birlikte çalıştıklarını belirterek bu yıl da hükümetin 2023 yılı hedeflerine uygun olarak "Yeni Dönem, Yeni Hedefler" raporunu hazırladıklarını anlattı. Başkan Çenesiz ayrıca, Ekonomik ve Sosyal Konsey’de yer almayı istediklerini dile getirdi.

 

 

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay da, TÜRKONFED'in yaptığı çalışmalara değinerek, TÜRKONFED’in bu faaliyetlerinin artarak devam etmesini ve Anayasa ile ilgili çalışmalara da iş dünyası örgütü olarak katkısını sürdürmesini istedi.

 

Ziyarette ayrıca İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve Akyurt SİAD Başkanı Azmi KELEMCİSOY ve İÇASİFED Genel Koordinatörü Serkan ÖZŞÖLEN hazır bulundu.

Türkonfed heyeti Ankara'da yoğun temaslarda bulundu

icasifed tarafından yazıldı.

02 Aralık 2011

TÜRKONFED Heyeti Ankara’da yoğun temaslarda bulundu.

 

Erdem Çenesiz Başkanlığındaki Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Yönetim Kurulu Üyeleri ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASIFED) Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Güçlü'nün de bulunduğu heyet Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammed Balta ve Tarım Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları’nı makamlarında ziyaret etti.

 

  Haberin Devamı...

OSİAD BAŞARI ÖYKÜLERİ PAYLAŞIM GÜNLERİ

icasifed tarafından yazıldı.

25 Kasım 2011

OSİAD BAŞARI ÖYKÜLERİ PAYLAŞIM GÜNLERİ 1.

Üyelerimizden Ostim Sanayici ve İşadamları Derneği OSİAD’ın alanlarında başarılı olmuş kişilerin ya da kurumların temsilcilerinin başarı öykülerinin paylaşılması amacıyla düzenlediği “BAŞARI ÖYKÜLERİ PAYLAŞIM GÜNLERİ” etkinliğini birincisini gerçekleştirdi.  

 

Etkinliğin ilk konuğu Ankara Valisi Sn. Alaaddin Yüksel oldu. Yüksel "Başarı Öyküleri Paylaşım Günleri"nde yaptığı konuşmada, Ankara'da göreve 2010 yılı Mayıs ayında başladığını belirterek, Ankara'nın binlerce yıllık tarihi ile farklı medeniyetlere ev sahipliği yaptığını ifade etti. 2012-2015 döneminde Ankara'da bilişim vadisinin kurulması, turizm hamlesinin vakit geçirilmeden yapılması, tarımda seracılık ve zirai çeşitlenmenin yapılması, spor tabanlı olimpiyatlara ev sahipliği yapılması, uluslararası fuar alanlarının kurulması ve metronun tamamlanmasının ana gündem maddeleri olması gerektiğini söyledi.

Haberin Devamı

CUMHURİYETİMİZİN 88. YILI KUTLU OLSUN

icasifed tarafından yazıldı.

28 Ekim 2011

Türk Milletinin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin 88. yılını kutluyor. Bu büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu olan Atatürk'ü. O'nun kahraman silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz.

 

 

İÇ ANADOLU SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEKLERİ FEDERASYONU

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 58 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94