1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKONFED Başkanı Erdem Çenesiz İÇASİFED'i ziyaret etti

icasifed tarafından yazıldı.

16 Şubat 2012

TÜRKONFED Başkanı Erdem ÇENESİZ  İÇASİFED'i Ziyaret Etti
 
 

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu Başkanı Sn. Erdem ÇENESİZ, İÇASİFED'i ziyaret etti.

 

Ziyarette TÜRKONFED'i anlatan Sn. Erdem ÇENESİZ, TÜRKONFED'in tarafsız ve şeffaf bir yapıda olduğunu söyleyerek üyelerin %82'sinin KOBİ olduğunu, Türkiye mozağiği gibi çok renkli yapıya sahip olduklarını belirterek "TÜRKONFED gücünü üyelerinden yani dernek üyelerinden, sizlerden alıyoruz." dedi.

 

 
TÜRKONFED'in güncel konular üzerine çalışan ve fikir üreten bir kurum olduğunu, çeşitli konularda da akademisyenlerle çalışarak raporlar hazırladıklarını belirten Sn. Erdem ÇENESİZ bu yıl hükümetin 2023 yılı hedeflerine uygun olarak "Yeni Dönem, Yeni Hedefler" çalışmasını yaptıklarını anlattı ve "pozitif ve tarafsız bir yapıdayız" dedi.

 

Haberin Devamı

 

AKSİAD 11. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

icasifed tarafından yazıldı.

02 Şubat 2012

AKYURT SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ
2011 YILI OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Kurulu 31 Ocak 2012 Salı günü Esenboğa Airport Otelde gerçekleştirildi. Saat 11.00 da başlayan toplantıya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Akyurt Kaymakamı Mustafa Yiğit, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, İÇASİFED Başkanı Nihat Güçlü, AKSİAD Başkanı Azmi Kelemcisoy, Aksiad üyeleri ve Akyurt’ta bulunan resmi kurum amirleri katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından genel kurulun açılışında bir konuşma yapan AKSİAD Başkanı Sn. Azmi Kelemcisoy son dönemlerde Akyurt’un hızlı bir gelişim sergilediğini bu gelişmede Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Akyurt Belediyesinin önemli katkıları olduğunu belirterek “Akyurt’a yapılacak olan uluslararası fuar alanı bölgemize ve ülkemize önemli katkılar sağlayacak. Sanayiciler olarak biz raylı sisteminin de bölgemize gelmesini rica ediyoruz ”dedi. İÇASİFED Başkanı Sn. Nihat Güçlü ise yaptığı konuşmada “Akyurt gerek bünyesindeki Esenboğa havalimanının 25 ülkeye direk uçuş yapması ilçeyi daha da bir cazibe merkezi haline getiriyor. Fuar alanının hayata geçmesi ve bu bölgeye organize sanayi bölgesi kurulmasıyla bölgedeki büyüme daha büyük ivme kazanacaktır” dedi.

Haberin Devamı

SASİAD'dan Yeni Üyelere Rozet

icasifed tarafından yazıldı.

27 Ocak 2012

SASİAD’DAN YENİ ÜYELERE ROZET

Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği yeni 30 üyesi için Limak Park Hotel ‘de düzenlediği rozet takma töreni gerçekleştirdi.

Törene katılan İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Sn. Nihat Güçlü’de konuşmasında “2004 yılında kurulan federasyonumuz 12 dernek, 1250 iş insanı, 20 binden fazla da istihdam sağladıklarını belirterek, konfederasyonumuz olan TÜRKONFED, 13 federasyon, 119 dernek ile 208 milyar dolarlık iş hacmine sahip, 1 milyonu aşkın kişiye istihdam sağlayan, 65 milyar dolardan fazla ihracat yapan 10 binden fazla in insanını temsil etmektedir. Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneğimize ve aralarına katılan 30 genç arkadaşımıza başarılar diliyorum” dedi.

Haberin Devamı

TÜRKONFED'den İÇASİFED'e Ödül

icasifed tarafından yazıldı.

20 Aralık 2011

TÜRKONFED’den İÇASİFED’e Ödül

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED’in düzenlediği 15. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Mersin Siad ev sahipliğinde 15-16-17 Aralık 2011 tarihlerinde Mersin’de yapıldı.

TÜRKONFED bu yıl ilk kez düzenlediği Yılın İş Örgütü Ödülleri sahiplerini buldu. Ödüller, 15. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi kapsamında 15 Aralık akşamı gerçekleşen gala yemeğinde düzenlenen bir törenle takdim edildi.

Federasyonumuz “Kurumsallık Ödülü”ne, üyelerimizden Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği ANGİKAD ile Konya İş Kadınları Derneği KİKAD “En Aktif Dernek” ödüllerine layık görüldü.

Ödülleri İÇASİFED ve ANGİKAD adına İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat GÜÇLÜ, KİKAD adına da dernek başkanı Sayın IŞIN SUVARIKLI aldı.

 

İÇASİFED FaceBook Sayfası

icasifed tarafından yazıldı.

13 Ekim 2011

İÇASİFED, sosyal medyanın en önemli platformlarından biri olan Facebook’ta faaliyetlerini duyurmaya başladı. Sosyal medyanın giderek önem kazandığı günümüzde, birçok şirket ve kurum bu sistem içerisinde tanınılırlığını artırmaya çalışmaktadır. Sosyal medyadaki takip oranları kurumların gücünün ve etkinliklerinin bir göstergesi olmuştur.


Etkinliğimizi ve tanınılırlığımızı artırmada
http://www.facebook.com/icasifed adresinden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızın takipçilerinin üyelerimizle sınırlı olmayıp, üyelerimizin ailelerini ve çevrelerini de Facebook sayfamızı beğenmeye davet ediyoruz. 

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 54 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94