1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

SASİAD'dan Yeni Üyelere Rozet

icasifed tarafından yazıldı.

27 Ocak 2012

SASİAD’DAN YENİ ÜYELERE ROZET

Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği yeni 30 üyesi için Limak Park Hotel ‘de düzenlediği rozet takma töreni gerçekleştirdi.

Törene katılan İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (İÇASİFED) Genel Başkanı Sn. Nihat Güçlü’de konuşmasında “2004 yılında kurulan federasyonumuz 12 dernek, 1250 iş insanı, 20 binden fazla da istihdam sağladıklarını belirterek, konfederasyonumuz olan TÜRKONFED, 13 federasyon, 119 dernek ile 208 milyar dolarlık iş hacmine sahip, 1 milyonu aşkın kişiye istihdam sağlayan, 65 milyar dolardan fazla ihracat yapan 10 binden fazla in insanını temsil etmektedir. Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneğimize ve aralarına katılan 30 genç arkadaşımıza başarılar diliyorum” dedi.

Haberin Devamı

TÜRKONFED'den İÇASİFED'e Ödül

icasifed tarafından yazıldı.

20 Aralık 2011

TÜRKONFED’den İÇASİFED’e Ödül

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu TÜRKONFED’in düzenlediği 15. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi Mersin Siad ev sahipliğinde 15-16-17 Aralık 2011 tarihlerinde Mersin’de yapıldı.

TÜRKONFED bu yıl ilk kez düzenlediği Yılın İş Örgütü Ödülleri sahiplerini buldu. Ödüller, 15. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi kapsamında 15 Aralık akşamı gerçekleşen gala yemeğinde düzenlenen bir törenle takdim edildi.

Federasyonumuz “Kurumsallık Ödülü”ne, üyelerimizden Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği ANGİKAD ile Konya İş Kadınları Derneği KİKAD “En Aktif Dernek” ödüllerine layık görüldü.

Ödülleri İÇASİFED ve ANGİKAD adına İÇASİFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat GÜÇLÜ, KİKAD adına da dernek başkanı Sayın IŞIN SUVARIKLI aldı.

 

İÇASİFED FaceBook Sayfası

icasifed tarafından yazıldı.

13 Ekim 2011

İÇASİFED, sosyal medyanın en önemli platformlarından biri olan Facebook’ta faaliyetlerini duyurmaya başladı. Sosyal medyanın giderek önem kazandığı günümüzde, birçok şirket ve kurum bu sistem içerisinde tanınılırlığını artırmaya çalışmaktadır. Sosyal medyadaki takip oranları kurumların gücünün ve etkinliklerinin bir göstergesi olmuştur.


Etkinliğimizi ve tanınılırlığımızı artırmada
http://www.facebook.com/icasifed adresinden sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızın takipçilerinin üyelerimizle sınırlı olmayıp, üyelerimizin ailelerini ve çevrelerini de Facebook sayfamızı beğenmeye davet ediyoruz. 

TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi toplandı

icasifed tarafından yazıldı.

01 Aralık 2011

TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi İstanbul’da toplandı

 

TÜRKONFED’e üye federasyonların genel sekreterlerini bir araya getiren TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi, 30 Kasım’da, İstanbul’da bir araya geldi. Yapılan toplantıya, üye federasyonların genel sekreter düzeyinde temsilcileri katıldı.

TÜRKONFED, federasyonlar, dernekler ve iş insanlarının iletişimini geliştirmek, ortak faaliyetlerin önünü açmak ve tüm katmanlarda kurumsal kapasiteyi artırmak amacıyla kurulan TÜRKONFED Genel Sekreterler Komitesi, 2011 yılında ilk toplantısını 30 Kasım’da, İstanbul’da, yaptı. Yeni katılan dernek ve federasyonların konfederasyonu daha iyi tanımaları ve çift yönlü etkileşimi artırmayı hedefleyen toplantıya BAKSİFED Genel Sekreteri Deniz İstanbullu, BASİFED Genel Sekreteri Nazlı Gürel, DASİFED Genel Sekreteri Duygu Burucu, DOGÜNSİFED Genel Sekreteri İdris Kardaş, DOKASİFED Genel Sekreteri Recep Ergenç, İÇASİFED Genel Sekreteri Serkan Özşölen, İSİFED Genel Sekreteri Nazan Biliz, OKASİFED temsilcisi Coşkun Yanardağ, SEDEFED Genel Sekreteri Ülkem Yaman, SERFED Genel Sekreteri Germiyan Saatçioğlu, TRAKYASİFED Genel Sekreteri Zuhal Türkün ve Silivri Kadın Girişimciler Derneği Genel Sekreteri Meryem Anıl katıldı. 

 

Haberin Devamı... 

TÜRKONFED'den Beşir Atalay'a ziyaret

icasifed tarafından yazıldı.

21 Aralık 2011

TÜRKONFED Heyeti Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay’ı ziyaret etti.

 

 

Erdem Çenesiz başkanlığındaki TÜRKONFED heyeti, 20 Aralık 2011 tarihinde Başbakan Yardımcısı Sayın Beşir Atalay'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette TÜRKONFED'i tanıtan Başkan Erdem Çenesiz, TÜRKONFED olarak her yıl belli bir ya da iki temada, uzman akademisyenlerle birlikte çalıştıklarını belirterek bu yıl da hükümetin 2023 yılı hedeflerine uygun olarak "Yeni Dönem, Yeni Hedefler" raporunu hazırladıklarını anlattı. Başkan Çenesiz ayrıca, Ekonomik ve Sosyal Konsey’de yer almayı istediklerini dile getirdi.

 

 

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay da, TÜRKONFED'in yaptığı çalışmalara değinerek, TÜRKONFED’in bu faaliyetlerinin artarak devam etmesini ve Anayasa ile ilgili çalışmalara da iş dünyası örgütü olarak katkısını sürdürmesini istedi.

 

Ziyarette ayrıca İÇASİFED Başkanı Nihat GÜÇLÜ, TÜRKONFED Başkan Yardımcısı ve Akyurt SİAD Başkanı Azmi KELEMCİSOY ve İÇASİFED Genel Koordinatörü Serkan ÖZŞÖLEN hazır bulundu.

kalkinma-ajansi-banner

İÇASİFED,Ankara Kalkınma Ajansı Üyesidir.

İçasifed - Koru Hastanesi İşbirliği

Kimler Sitede

Şu anda 78 konuk çevrimiçi

Dili Değiştir

EnglishArabicBulgarianCroatianCzechDanishDutchFinnishFrenchGermanGreekHindiItalianJapaneseKoreanNorwegianPolishPortugueseRomanianRussianSpanishSwedishCatalanFilipinoHebrewIndonesianLatvianLithuanianSerbianSlovakSlovenianUkrainianVietnameseAlbanianEstonianGalicianHungarianMalteseThaiTurkishPersianAfrikaansMalaySwahiliIrishWelshBelarusianIcelandicMacedonianYiddishArmenianAzerbaijaniBasqueGeorgianHaitian CreoleUrduChinese (S)Chinese (T)

Uzayçağı Caddesi No:12 06370, Ostim, Ankara                  Tel: 0312 385 87 95 Faks: 0312 385 87 94